E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kėto janė vargjet prekėse tė Zanfinės pėr nėnėn e saj

Publikuar: 25.04.2016 | 23:41
Lexuar: 392 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Urim (26/04/2016 22:22:27) Zoti ne gjenet e shperbleft ngushellime

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime