E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Delegacioni i APKE-sė pėr vizitė parazgjedhore nė Maqedoni

Publikuar: 26.04.2016 | 09:15
Lexuar: 307 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime