E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

51-vjeçarja Renata Ewald tha se kurrë më parë nuk kishte parë diçka të tillë.
Ngjashmëria e gjoksit të elefantit me atë të njeriut


Një elefant femër është fotografuar “topless” nga një fotografe afrikano-jugore. Pamjet janë marrë gjatë kohës që ky elefant po shëtiste me të voglin e saj në Parkun Kombëtar Kruger të Afrikës së Jugut.

51-vjeçarja Renata Ewald tha se kurrë më parë nuk kishte parë diçka të tillë.

“Kam kaluar shumë kohë në Kruger duke i bërë foto kafshëve, por asnjëherë nuk më kishte ndodhur të shikoja diçka si kjo. Nuk kam parë kurrë një elefant me gjoks kaq të madh. Ishte e pabesueshme ngjashmëria që kishte gjoksi i këtij elefanti me atë të njeriut”, shprehet Renata.
Ngjashmëria e gjoksit të elefantit me atë të njeriut
Ngjashmëria e gjoksit të elefantit me atë të njeriut
Ngjashmëria e gjoksit të elefantit me atë të njeriut

Publikuar: 26.04.2016 | 12:06
Lexuar: 847 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime