E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Kuçi i cili para se të merr postin e ministrit të Ekonomisë ishte profesor në Fakultetin juridik, u mirëprit nga kolegët dhe studentet e tij.
Kuçi e Maksuti vizituan Universitetin e Tetovës
- Ministri i Ekonomisë Driton Kuçi i shoqëruar nga zëvendës ministri i mbrojtjes Bekim Maksuti sot vizitoi Universitetin Shtetëror të Tetovës, ku është duke u mbajtur Dita e hapur, në të cilën maturantët e interesuar për të ndjekur studimet në këtë vatër të arsimit të lartë, vijnë për të parë kushtet dhe programet e studimit.

Ministri Kuçi i cili para se të merr postin e ministrit të Ekonomisë ishte profesor në Fakultetin juridik, u mirëprit nga kolegët dhe studentet e tij.

Publikuar: 28.04.2016 | 15:22
Lexuar: 741 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime