E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo tregoi zgjuarsi duke tundur një shkop për të mbajtur larg një derr të egër, i cili vinte në rrezik jetën e majmunit të vogël që mamaja e mban në gji.
Fotot e mrekullueshme: Mamaja organgutang mbron vogëlushin e saj me shkop nga derri i egër
Nuk ka dashuri më të madhe se dashuria e nënës dhe këtë e dëshmojnë këto foto mahnitëse të një mamaje orangutang.

Mamaja trime ka qenë gati të luftojë për të mbrojtur vogëlushin e saj.

Ajo tregoi zgjuarsi duke tundur një shkop për të mbajtur larg një derr të egër, i cili vinte në rrezik jetën e majmunit të vogël që mamaja e mban në gji.

Derri, i cili synonte një prehë të lehtë, u detyrua të tërhiqej.

Fotot janë bërë nga rusja Julia Sundukova teksa vizitonte Borneon.
Fotot e mrekullueshme: Mamaja organgutang mbron vogëlushin e saj me shkop nga derri i egër
Fotot e mrekullueshme: Mamaja organgutang mbron vogëlushin e saj me shkop nga derri i egër
Fotot e mrekullueshme: Mamaja organgutang mbron vogëlushin e saj me shkop nga derri i egër

Publikuar: 03.05.2016 | 11:20
Lexuar: 792 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime