E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prezantuesi e pyet mysafiren nėse kishte tė mbathura brekė – ja si i pėrgjigjet ajo! (Video,+18)

Publikuar: 03.05.2016 | 12:35
Lexuar: 390 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime