E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Lutfiu nė press - konferencė pėr procesin e krijimit tė Zyrės rajonale pėr bashkėpunim tė tė rinjve pėr Ballkanin Perėndimor

Publikuar: 04.05.2016 | 15:32
Lexuar: 569 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime