E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Teme diskutimi ne kete takim ishte funksionimi i rendit dhe qetsis publike ne vend.
Kryetari i komunės sė Tearcės viziton zv. Ministrin i puneve te brenshme
Kryetari i Komunes se Tearces z.Isen Asani, i shoqeruar nga stafi i tij z. Besim Imeri, dhe Gajur Saliu, realizoi takim pune me zv. Ministrin i puneve te brenshme z. Agim Nuhiu.

Teme diskutimi ne kete takim ishte funksionimi i rendit dhe qetsis publike ne vend.

Publikuar: 04.05.2016 | 16:11
Lexuar: 775 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime