E diel, 15.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SĒE organizon konferencė ‘’Republika e Maqedonisė nė rrugėn drejt Bashkimit Evropian (2020) – Pėrvojat sfidat dhe perspektivat’’

Publikuar: 06.05.2016 | 11:28
Lexuar: 320 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime