E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konkursi është i ndarë në tre kategori ku fotografët mund të paraqesin punën e tyre: natyrë, qytete dhe njerëz.
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
National Geographic Travel zhvillon konkursin për “fotografin më të mirë të vitit” dhe aktualisht është duke pranuar foto nga fotografë të ndryshëm nga e gjithë botë.

Konkursi është i ndarë në tre kategori ku fotografët mund të paraqesin punën e tyre: natyrë, qytete dhe njerëz.

Më poshtë ju sjellim 15 foto nga kategoria “qytete”, të cilat janë zgjedhur deri tani nga National Geographic Travel si më interesantet.

Konkursi përfundon më 27 maj dhe fituesi i tij do të marrë çmimin si “fotografi më i mirë i vitit”.
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë
15 foto mahnitëse nga qytetet më interesante në botë

Publikuar: 09.05.2016 | 10:11
Lexuar: 817 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime