E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si çdo “supermodele” tjetër, Smoothie ka fituar 100 mijë ndjekës në Instagram, transmeton Klan Kosova.
Macja më fotogjenike në botë
Macja britanike me qime të gjata e quajtur Smoothie, është bërë e famshme në rrjetin social Instagram, për shkak se ajo është një mace mjaft interesante dhe ka sy të mëdhenjë.

Si çdo “supermodele” tjetër, Smoothie ka fituar 100 mijë ndjekës në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Shikoni më poshtë fotografitë e maces në Instagram

Publikuar: 10.05.2016 | 11:53
Lexuar: 523 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime