E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e UT-sė nė hap me zhvillimet teknologjike

Publikuar: 10.05.2016 | 15:46
Lexuar: 759 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime