E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një kanal në youtube, "MyCentury" meret me vendet ish sistemit socialist dhe në të, Jugosllavia është më shumë prezente.
Jugosllavia e viteve 60-70 në sytë e turistëve anglez (Video)
Një familje angleze xhiruar një video-reportazh për ish-Jugosllavinë e viteve 60-70, në kohën kur bregdeti i Jugosllavisë ishte atrkasioni turistik më i madhë në botë.

Një kanal në youtube, "MyCentury" meret me vendet ish sistemit socialist dhe në të, Jugosllavia është më shumë prezente.

Shihni videot...

Publikuar: 11.05.2016 | 12:52
Lexuar: 775 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime