E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gashi ka synime tė mėdha nė Gjermani

Publikuar: 11.05.2016 | 20:06
Lexuar: 454 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agim (12/05/2016 14:54:02) Shpresojm ne Malvinin pasi qe nga ditet e para ka qen ne shkollen e boksit kur une kam udhehequr ne kb Prishtina dhe 3 here eshte bere kampion kur une isha trajner,andaj mund te them se ai e ka shkollen e boksit te mire dhe eshte i degjueshem dhe do ket suksese pasi qe e ka mesuar boksin tamam si duhet,andaj dhe me eshte bere qefi dhe deshira qe eshte bere Kampion i Berlinit dhe shpresoj se do na gezoj dhe me tituj te tjere dhe mund te them vetem suksese e gjer ne titullin me te lart Malvin

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime