E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

VMRO-DPMNE-ja dorėzoi lista tė kandidatėve, LSDM-ja, BDI-ja dhe PDSH-ja nuk shkojnė nė zgjedhje

Publikuar: 12.05.2016 | 09:46
Lexuar: 286 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime