E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hitachi Park transformohet plotësisht në një tapet me ngjyrë blu. Mbi 4.5 milionë lule ‘bebi blu’ pushtojnë këtë park, duke dhuruar pamje magjike.
Pamje spektakolare: Një park i mbushur me lule blu dhe vjollcë
Çdo vit në pranverë, natyra dhuron një shfaqje spektakolare në këtë park në Japoni.

Hitachi Park transformohet plotësisht në një tapet me ngjyrë blu.

Mbi 4.5 milionë lule ‘bebi blu’ pushtojnë këtë park, duke dhuruar pamje magjike.

Fotot janë bërë nga Hidenobu Suzuki.
Pamje spektakolare: Një park i mbushur me lule blu
Pamje spektakolare: Një park i mbushur me lule blu
Pamje spektakolare: Një park i mbushur me lule blu

Publikuar: 12.05.2016 | 10:37
Lexuar: 1300 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime