E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ali Ahmeti: Begun dhe Mirsadin i kam pasur bashkėpunėtorė, e vėrteta tė dal nė dritė (Video)

Publikuar: 15.05.2016 | 18:49
Lexuar: 459 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime