E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Asnjėherė mos flisni keq pėr tjerėt” – 20 rregulla indiane pėr jetėn

Publikuar: 16.05.2016 | 12:51
Lexuar: 528 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime