E martë, 16.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sigurohen edhe dyzet kontejnerė tė ri nė qytetin e Gostivarit, deri nė fund tė vitit do tė blihen edhe dyzet tė tjera

Publikuar: 17.05.2016 | 12:20
Lexuar: 714 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime