E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thuhet se Ku hoqi aparatin e frymëmarrjes për efekt estetik, por nuk arriti dot të mbante frymën poshtë ujit.
Modelja tajvaneze mbytet gjatë setit fotografik nën ujë
Një modele e famshme tajvaneze u mbyt gjatë një seti fotografik nën ujë. 25-vjeçarja Olivia Ku pësoi një atak astme, por autoritetet thonë se hetimet janë në vazhdim për të përcaktuar saktësisht shkakun e vdekjes së saj.

Thuhet se Ku hoqi aparatin e frymëmarrjes për efekt estetik, por nuk arriti dot të mbante frymën poshtë ujit.

Modelja fatkeqe u dërgua në spital me urgjencë, por mjekët nuk e shpëtuan dot.

Publikuar: 18.05.2016 | 10:35
Lexuar: 434 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime