E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo foto është realizuar nga fotografi profesionist, Shahidul Islam Sahel dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen e miliona njerëzve.
Ky është një fëmijë i rrallë!
Një sy blu dhe një të zi, ndërsa në mes të flokëve të errët, një tufë të bardhë.

Ky djalë është padyshim unik.

Kjo foto është realizuar nga fotografi profesionist, Shahidul Islam Sahel dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen e miliona njerëzve.

Në faqen e tij zyrtare, fotografi nga Bangladeshi shkruan se ky djalë vjen nga një familje që pamjen e tij unike e ka në gen.

Babai i tij ashtu sikurse edhe i vëllai ndajnë të njëjtët sy.

Saleh shprehet po punohet për të realizuar një dokumentar për historinë e kësaj familjeje.

Publikuar: 19.05.2016 | 16:44
Lexuar: 553 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime