E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nxënësit e shkollës Wilson do të vazhdojnë shkollimin e tyre në universitete te ndryshme brenda dhe jasht shtetit.
Në Wilson diplomon me sukses gjenerata e dytë!


Dje në shkollën Woodrow Wilson është organizuar cemeronia e diplomimit të gjeneratës së dytë të shkollës së mesme.

Të pranishëm në këtët ceremoni, për të ndjekur suksesin e më të dashurve të tyre ishin shumë familjarë dhe miq si dhe Ambasadori i Republikës së Shqipërisë, shkëlqesia e Tij, z. Fatos Reka, Rektori i Universitetit të Tetovës dhe përfaqësues të Universitetit të Europës Juglindore, të cilët mbajtën edhe fjalë rasti.

“Nxënësit e shkollës së mesme janë krenaria dhe trashëgimia jonë”, deklaroi Drejtoresha e përgjithshme z-nj. Elita Masha, e cila gjithashtu i përgëzoi për diplomimin dhe ju dëshirojë shumë suksese në të ardhemen.

Nxënësit e shkollës Wilson do të vazhdojnë shkollimin e tyre në universitete te ndryshme brenda dhe jasht shtetit.
Në Wilson diplomon me sukses gjenerata e dytë!
Në Wilson diplomon me sukses gjenerata e dytë!

Publikuar: 20.05.2016 | 15:24
Lexuar: 1748 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime