E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë e mëposhtme tregojnë shtëpi të ndërtuara në vende që duket e pamundur të jetosh.
Shtëpitë e ndërtuara në vende të pamundura


Njerëzit kanë arritur në çdo cep të planetit dhe kanë luftuar shumë për të fituar prona. Ka pasur raste që këto prona kanë qenë në vendet më të çuditshme të mundshme.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë shtëpi të ndërtuara në vende që duket e pamundur të jetosh.

Shtëpi në majën e një shkëmbi apo si ajo e Flinstonsave janë ideale nëse doni të qëndroni në vetmi, pasi vështirë se do ju vijnë miq.

Shtëpi në mes të lumit, në Serbi
Shtëpia e Gurit, në Portugali
Banesë e vetmuar në një ishull të vetmuar të Islandës
Manastiri Katskhi Pillar, në Gjeorgji

Dhoma-pasqyrë në Suedi

Publikuar: 23.05.2016 | 15:09
Lexuar: 892 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime