E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njihuni me kalin mė tė bukur nė botė

Publikuar: 24.05.2016 | 17:21
Lexuar: 1144 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
victorma (13/06/2016 22:31:34) Aplikoni pėr pasaportė tė vėrtetė tė regjistrimit, Visa, patentė shofer, kartat e identitetit, certifikatat e martesės, diplomat etj pėr tė shitur garantuar 24 orė pasaporta, shtetėsia, letėrnjoftime, patentė shoferi, diplomat, diploma, certifikata tė shėrbimit nė dispozicion. Turistike dhe viza tė biznesit shėrbime nė dispozicion pėr banorėt e tė gjitha 50 shtetet dhe tė gjitha nacionaliteteve nė botė. janė prodhuesit unike tė autentik pasaportave High Quality, Real Genuine Bazen e te Dhenave Regjistruar dhe Pasaportave tė paregjistruara dhe tė tjera Shtetėsia documents.I mund tė ju garantojnė njė identitet tė ri duke filluar nga njė i ri Certifikata pastėr vėrtetė lindjes, kartė identiteti, patentė-shoferė, Pasaportat, kartė sigurisė sociale me SSN, fotografi e kreditit, dhe kartat e kreditit, diplomat shkollore, gradė e shkollės tė gjitha nė njė emėr krejtėsisht tė re tė lėshuar dhe tė regjistruara nė sistemin e bazės sė tė dhėnave tė qeverisė .. Ne pėrdorim pajisje me cilėsi tė lartė dhe materiale pėr tė prodhuar karakteristika autentike dhe tė falsifikuara documents.All fshehta tė pasaportave reale janė tė dyfishta me kujdes pėr documents.we tonė tė regjistruar dhe tė paregjistruar jemi prodhues tė veēantė tė cilėsisė sė rreme dhe documents.We Real ofrojnė pasaporta vetėm origjinale me cilėsi tė lartė tė regjistruar dhe tė paregjistruar, driver's licencat, karta identiteti, pulla, Visa, diplomave shkollore dhe produkte tė tjera pėr njė numėr tė vendeve si: SHBA, Australi, Belgjikė, Brazil, Kanada, italiane, Finlanda, Franca, Gjermania, Izraeli, Meksika, Hollanda, Afrika e Jugut, Spanjė, Angli.

KONTAKTONI mbėshtetėsit tanė

Na kontaktoni nė ================ (maite.lopez12@outlook.com)

Mbėshtetje General ============= (maite.lopez12@outlook.com)


Skype: lopez.maite

Ne shesim me cilėsi tė lartė dhe diploma origjinale, certifikatat e shkollės, gradė, zotėrinjve, doktorata TOEIC / TOEFL dhe IELTS certifikatat / diplomat francezė dhe shumė tė tjerė. Ne merret me tė gjitha llojet e certifikatave dhe diplomave tė tė gjithė vendit. Ne gjithashtu sigurojnė regjistrimin e kėtyre certifikatave nė bordet e drejtė certifikimit. Ne merren me qindra njerėz nė tė gjithė botėn dhe ne kemi ofrimit diskrete nė dispozicion pėr tė gjithė klientėt tanė. mos ngurroni tė kontaktoni me ne, nėse jeni tė interesuar nė ndonjė nga dokumentet tona.

Blej Certifikata Orginal IELTS pa provimin
certifikatė IELTS pėr shitje
BLERJE IELTS CERTIFIKATAT Orginal nė Katar, Dubai dhe Arabia Saudite
CERTIFIKATAT BLERJE IELTS nė Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Arabisė Saudite


Ne marrėveshje dhe tė specializuar nė prodhimin e TOEFL regjistruar, IELTS, ESOL, CELTA / DELTA

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime