E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Manjit e theu rekordin në Leisester të Anglisë dhe të pranishëm ishin gruaja dhe 3 fëmijët e tij.
Të tërheqësh autobusin me bishtin e flokëve (Video)


Një indian i moshuar ka arritur të tërheqë me bishtin e flokëve një autobus me peshë 12 ton.

Manjit e theu rekordin në Leisester të Anglisë dhe të pranishëm ishin gruaja dhe 3 fëmijët e tij.

Rekordi i mëparshëm për tërheqje autobusësh me flokë ishte ai i vitit 2010, kur një burrë tërhoqi një autobus me peshë 9.5 ton.

Publikuar: 25.05.2016 | 12:52
Lexuar: 684 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime