E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pemë të pazakonta, liqene mahnitëse, qiell verbues, çadra “fluturuese”, e të tjera pamje që tregojnë se bota është një vend i jashtëzakonshëm.
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë

Bota në të cilën jetojmë është një vend i mrekullueshëm. Gjëra mahnitëse janë kudo rreth nesh, gjatë gjithë kohës.

Pemë të pazakonta, liqene mahnitëse, qiell verbues, çadra “fluturuese”, e të tjera pamje që tregojnë se bota është një vend i jashtëzakonshëm.

Sërish ne nuk i vëmë re. Fatmirësisht janë fotografët ata të cilët na e kujtojnë se sa e bukur është bota përmes këtyre fotove.
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë
Foto që tregojnë sa e mrekullueshme është bota jonë

Publikuar: 25.05.2016 | 13:06
Lexuar: 1067 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime