E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Birra parandalon sėmundjen e Parkinson-it

Publikuar: 25.05.2016 | 21:07
Lexuar: 243 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime