E shtunë, 19.08.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrfehet prostituta: Ja sa e zgjasin seksin meshkujt e virgjr

Publikuar: 02.06.2016 | 20:52
Lexuar: 267 her
Printo PDF format Shto n,..

Komentet

Ndalohet prdorimi i gjuhs denigruese dhe fjalve ofenduese ndaj individve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet q s`kan t bjn me temn e artikullit. Moderatort mbajn t drejtn e fshirjes s komenteve q thyejn rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime