E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrėfehet Ish boksieri shqiptar qė u burgos pse festoi pėr Muhammad Alinė (Video)

Publikuar: 05.06.2016 | 19:39
Lexuar: 535 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime