E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vetëm 15 ditë pas lindjes, lëkura etij filloi të bjerë e të zëvendësohet nga një kore e fortë duke i shkaktuar që atëherë dhimbje të shumta.
Sëmundja po kthen fëmijën në gur
Një 11-vjeçar në Indi vuan nga një lloj sëmundje lëkure që po e shndërron atë në një statujë të gjallë.

Vetëm 15 ditë pas lindjes, lëkura etij filloi të bjerë e të zëvendësohet nga një kore e fortë duke i shkaktuar që atëherë dhimbje të shumta.

Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.
Çrregullimi i rrallë i lëkurës, e cila po e kthen në një statujë guri, i ka vjedhur gjithashtu Nar Kumarit aftësinë për të ecur dhe folur.

Publikuar: 09.06.2016 | 12:05
Lexuar: 878 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime