E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duke shprehur kenaqesine per suksesin e madh qe ky event ka shenuar, ai me tej percjell mesazhin per inkuadrimin e gjenerates se re te veprimtareve te rendesishem per ndryshime globale, te ciles padyshim i takon edhe Elita Masha.
Presidenti Klinton falemnderon Eliten!


Ne letren drejtuar drejtoreshes se shkolles Wilson Elita Masha, Presidenti Klinton shpreh falemnderimin e tij per kontributin e dhene ne organzimin dhe kryesimin e eventit ne emer te Fondacionit Clinton, ne New York. Duke shprehur kenaqesine per suksesin e madh qe ky event ka shenuar, ai me tej percjell mesazhin per inkuadrimin e gjenerates se re te veprimtareve te rendesishem per ndryshime globale, te ciles padyshim i takon edhe Elita Masha.
Vlen te theksohet se Presidenti Clinton dhe familja e tij jane dhe mbeten miqte me te medhej te Shqiptareve.
Presidenti Klinton falemnderon Eliten!

Publikuar: 15.06.2016 | 19:33
Lexuar: 1502 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime