E premte, 23.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vdesin dy fėmijė, babai I ka mbyllurt nė automobil dhe ka shkuar nė punė

Publikuar: 23.06.2016 | 12:49
Lexuar: 403 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime