E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rusell Bateman, trajner i shumë modeleve e personazheve të famshme si Ellie Goulding dhe Suki Waterhouse, sugjeron çfarë ushqimesh duhet të hani para dhe pas ushtrimeve.
Ja çfarë duhet të hani para dhe pas stërvitjes për të rënë në peshë
Të gjithë e dimë se nëse kombinojmë një dietë të shëndetshme e të balancuar me stërvitje të rregullt, është mirë për trupin tonë.

Megjithatë, nëse doni të humbisni disa kg, disa ushqime të caktuara ju ndihmojnë të bini në peshë më shumë se sa disa të tjera.

Rusell Bateman, trajner i shumë modeleve e personazheve të famshme si Ellie Goulding dhe Suki Waterhouse, sugjeron çfarë ushqimesh duhet të hani para dhe pas ushtrimeve.

Ja çfarë rekomandon ai:

Para stërvitjes:
Arra
Vezë
Pas stërvitjes:
Proteina
Salmon
Perime të gjelbra.

Publikuar: 24.06.2016 | 12:14
Lexuar: 607 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime