E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rihapet biblioteka e universitetit mė tė vjetėr nė botė, themeluar nga njė grua

Publikuar: 30.06.2016 | 10:56
Lexuar: 802 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime