E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sarandon u nderua nga revista prestigjioze e modës “Glamour” në fillim të këtij muaji me çmimin e frymëzimit.
Gjoksi i 69-vjeçare  Susan Sarandon


Susan Sarandon e ka bërë shumë të qartë se është krenare të tregojë trupin e saj dhe aktorja 69-vjeçare është një nga personazhet e famshme që shfaqet në reklamën e Marc Jacobs.

Një foto e publikuar të martën nga stilisti tregon veteranen me një veshje me dekolte shumë të hapur, duke treguar se nuk ka çfarë t’i ketë zili të rejave.

Sarandon u nderua nga revista prestigjioze e modës “Glamour” në fillim të këtij muaji me çmimin e frymëzimit.

“Unë frymëzohem nga gratë. Askush nuk është aq i angazhuar sa ato për të bërë disa gjëra njëherësh. Ne thjesht duhet të rreshtim së shqetësuari për të qenë perfekte e të gjejmë kënaqësinë tek ajo që bëjmë”, deklaronte Sarandon.
Susan Sarandon
Susan Sarandon
Susan Sarandon
Susan Sarandon
Susan Sarandon
Susan Sarandon

Publikuar: 30.06.2016 | 14:39
Lexuar: 837 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime