E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Maturantėt mund tė shohin rrezulltatet e maturės shtetėrore

Publikuar: 13.07.2010 | 21:20
Lexuar: 3324 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fitim (09/08/2010 04:31:18) tung pershendetje nga fitimi jam i interesum per rezulltatet e telekomit nese ka mundesi testi esht mbajtur me 30.07.2010

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime