E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Almir Aliu ditë më parë u godit qëllimisht nga Boban Iliç, pas një zënke banale me të atin e fëmijës afër Spitalit të Kumanovës.
Për vrasësin e Almirit prokuroria kërkon burg të përjetshëm!
Ne foto Boban Iliç

Prokuroria e Kumanovës i ka ngritur akuzë Boban Iliç për vrasje me paramendim dhe ka kërkuar nga Gjykata e Kumanovës 30 ditë parab urgim.

Gjykata i ka caktuar vrasesit te Almirit 30 dite paraburgim me akuzën e vepres penale: vrasje me paramendim, neni 123 paragrafi 2 nga Kodi penal, ku parashihet, vuajtje e denimit me burg te perjetshem, mësojnë mediat nga burime brenda Gjykatës së Kumanovës.

Almir Aliu ditë më parë u godit qëllimisht nga Boban Iliç, pas një zënke banale me të atin e fëmijës afër Spitalit të Kumanovës.

Publikuar: 04.07.2016 | 13:48
Lexuar: 751 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime