E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fotogaleri mund të shihni të gjitha fotot që janë vlerësuar si më të mirat e viti 2016 nga National Geographic.
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
Fotoja e realizuar nga Anthony Lau

National Geographic Travel ka bërë një vlerësim të fotove më të mira të vitit, ku vendi i parë është fituar nga fotoja e realizuar nga Anthony Lau.

Foto është shkrepur në Mongoli në stinën e dimrit, ku temperatura ka qenë më e ulët se -20 gradë celsius e në një erë të fortë. “Ishte shumë e vështirë për ta realizuar atë nga makina”, është shprehur Anthony Lau.

Në fotogaleri mund të shihni të gjitha fotot që janë vlerësuar si më të mirat e viti 2016 nga National Geographic.
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit
National Geographic zgjedh fotot më të mira të vitit

Publikuar: 04.07.2016 | 14:56
Lexuar: 964 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime