E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Uroj që në këto ditë feste, të shprehim dashurinë dhe respektin ndaj familjes, miqve dhe fqinjëve tanë, sikundër besoj në respektimin e vlerave universale, ndihmën, tolerancën dhe mirëkuptimin ndaj njëri – tjetrit.
Rektori i UT-së Prof. Dr. Vullnet Ameti ua uron Festën e Fitër Bajramit

Të nderuar besimtarë të fesë islame,
Më lejoni që në emër të studentëve, stafit akademik dhe të gjithë punonjësve të Universitetit të Tetovës, t’ua uroj Festën e Fitër Bajramit!

Uroj që në këto ditë feste, të shprehim dashurinë dhe respektin ndaj familjes, miqve dhe fqinjëve tanë, sikundër besoj në respektimin e vlerave universale, ndihmën, tolerancën dhe mirëkuptimin ndaj njëri – tjetrit.

Nderimet më të sinqerta për të gjithë besimtarët myslimanë! Të keni mirësi e begati dhe Zoti ua pranoftë agjërimin dhe lutjet që keni kryer gjatë muajit të bekuar të Ramazanit!

Urime Fitër Bajrami për Ju dhe familjet tuaja!

Me respekt,
Prof. Dr. Vullnet Ameti
Rektor i Universitetit të Tetovës

Publikuar: 04.07.2016 | 16:57
Lexuar: 918 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime