E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja ēfarė i bėjnė pijet e gazuara “mikut” tuaj

Publikuar: 07.07.2016 | 13:37
Lexuar: 328 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime