E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatė sulmit nė Ddallas jetėn e humbėn pesė policė, ndėrsa shtatė policė dhe dy civilė janė plagosur

Publikuar: 08.07.2016 | 17:19
Lexuar: 442 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime