E diel, 21.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fatjona Aliu rikthehet nė folenė e vjetėr te K.K „DRINI“

Publikuar: 10.07.2016 | 12:00
Lexuar: 467 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime