E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjithashtu të plagosur në spital janë dërguar dhe dy fëmijët e tjerë të gruas, me moshë 10 dhe 7 vjeç.
Një tjetër shqiptar shkel një grua dhe një femijë

Një ditë më parë në Tiranë, sot në Itali.

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, me akuzën e vrasjes, pasi ai është shkaktari i një aksidenti rrugor në Itali, ku gjetën vdekjen një nënë 37-vjeçare italiane dhe vajza e saj.

Sipas policisë 21-vjeçari shqiptar, edhe pse ka qenë i dehur, ka vendosur të udhëtojnë duke përplasur për vdekje me makinë tij “Seat Atea”, mjetin “Fiat Punto”, ku udhëtonte Annamaria Zippone, 37 vjeç dhe vajza e saj Gaia Bottiçhio vetëm 10 vjeç.

Gjithashtu të plagosur në spital janë dërguar dhe dy fëmijët e tjerë të gruas, me moshë 10 dhe 7 vjeç.

Tragjedia ka ndodhur të mërkurën në mbrëmje rreth orës e 22:00, përgjatë autostradës që lidh provinën e Lugana-s me Sirmione.

Sipas rindërtimeve të para të ngjarjes 21-vjeçari ka përplasur në mënyrë ballore më forcë makinë ku udhëtonin gruaja dhe fëmijët.
Një tjetër shqiptar shkel një grua dhe një femijë

Publikuar: 14.07.2016 | 12:04
Lexuar: 559 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime