E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pamjet janë filmuar në Rio de Zhaniero e më pas janë shpërndarë online.
Kjo vajzë akuzohet për pedofili, ja pse (Video)

Një vajzë braziliane është akuzuar për pedofili në “Facebook” pas publikimit të një video ku ajo performon kërcimin “twerk” para një fëmije.

Pamjet janë filmuar në Rio de Zhaniero e më pas janë shpërndarë online.

Mbetet e paqartë nëse ajo është mamaja e djaloshit apo jo, por në video ajo përkulet ndaj djaloshit e ndërsa qesh fillon të bëj “twerk”. Djaloshi i vogël kapet pas saj dhe përpiqet ta imitojë.

Këto pamje kanë ndarë në dy pjesë edhe audiencën, ka nga ata që e kanë parë thjesht si argëtuese, por një pjesë jo e vogël e njerëzve e kanë cilësuar si pedofili.

Publikuar: 19.07.2016 | 11:20
Lexuar: 1856 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime