E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesëmarrja e tyre në këtë formë është shenjë proteste dhe vepër e Spencer Tunick, i famshëm për instalacionet e krijuara me njerëz lakuriq.
100 gra nudo për Donald Trump (+18)

Në Konventën e Republikanëve, ku do të zyrtarizohet edhe kandidatura e Donald Trump për presidencën e Shteteve të Bashkuara, veç delegatëve dhe figurave drejtuese të partisë, do të marrin pjesë edhe 100 gra...krejtësisht të zhveshura.

Pjesëmarrja e tyre në këtë formë është shenjë proteste dhe vepër e Spencer Tunick, i famshëm për instalacionet e krijuara me njerëz lakuriq.

Tunick thotë se ka zgjedhur që këtë herë të paraqitet vetëm me gra nisur nga sondazhet e deritanishme, që sugjerojnë se është pikërisht “seksi delikat” pengesa më e madhe mes Donald Trump dhe Shtëpisë së Bardhë.
100 gra nudo për Donald Trump

Publikuar: 19.07.2016 | 13:53
Lexuar: 1106 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime