E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë janë bërë në qytete të ndryshme si Vlora, Tirana, Durrësi, Shkodra etj.
Mjerimi në Shqipërinë e viteve '90-të (Foto)
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990.

Fotografitë janë bërë në qytete të ndryshme si Vlora, Tirana, Durrësi, Shkodra etj.
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990
Fotografi britanik Martin Parr ka publikuar disa foto të rralla, nëpërmjet të cilave sjell mjerimin e Shqipërisë në vitin 1990

Publikuar: 19.07.2016 | 14:55
Lexuar: 1053 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime