E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bi-Bi-Si: Fransoa Oland dėshiron qė Britania tė paguajė pėr largimin nga BE-ja

Publikuar: 22.07.2016 | 10:51
Lexuar: 268 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime