E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fillim të afatit kalimtar veror është përfolur shumë se Javier Mascherano do të largohet nga Barcelona dhe do të transferohet në Serie A te Juventusi.
Enrique i bindur që Mascherano nuk largohet
Luis Enrique beson që Javier Mascherano shumë shpejtë do të vazhdojë kontratën me Barcelonën.

Në fillim të afatit kalimtar veror është përfolur shumë se Javier Mascherano do të largohet nga Barcelona dhe do të transferohet në Serie A te Juventusi.

Por, pas dështimi të këtij transferimi lojtari vendosi që të qëndronte në ‘Camp Nou’ dhe sipas, trajnerit të Barcelonës, Mascherano shumë shpejt do ta vazhdojë kontratën.

“Mascherano është një lojtar kyç për ne. Jemi në negociata për vazhdimin e kontratës dhe shpresoj që shumë shpejtë të arrijmë marrëveshje. Gjithçka do të varet nga dëshira e lojtarit”, ka deklaruar Enrique për ‘Mundo Deportivo’.

Publikuar: 22.07.2016 | 23:40
Lexuar: 338 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime