E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ai i Barcelonës, Lionel Messi, kanë dominuar në botën e futbollit për shumë vite me radhë. Këtë janë duke vazhduar ta bëjnë akoma, por mbrojtësi i Bayernit, David Alaba, nuk mund të zgjedh mes njërit apo tjetrit.
Ronaldo apo Messi? Ja çfarë thotë Alaba
David Alaba ka refuzuar të zgjedh me Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke thënë se pëlqen dy lojtarët në fjalë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ai i Barcelonës, Lionel Messi, kanë dominuar në botën e futbollit për shumë vite me radhë. Këtë janë duke vazhduar ta bëjnë akoma, por mbrojtësi i Bayernit, David Alaba, nuk mund të zgjedh mes njërit apo tjetrit.

“Më pëlqejnë që të dy. Ronaldo punon shumë, ditë pas dite, orë pas ore për të arritur këtu ku është sot. Messi? Kur Messi ka në këmbë topin ai nuk është njeri”, tha Alaba.

Publikuar: 23.07.2016 | 00:17
Lexuar: 380 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime