E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai në një intervistë ekskluzive për të përditshmen Marca, ka bërë të ditur se nuk dëshiron të largohet nga 11 herë Kampionët e Evropës dhe se ka vendosur të luftojë për një vend në formacion.
Zyrtare: James do të luajë në këtë ekip sezonin e ardhshëm (Foto)
James Rodriguez nuk dëshiron që të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’

Mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez, u ka dhënë fund spekulimeve sa i përket të ardhmes së tij.

Ai në një intervistë ekskluzive për të përditshmen Marca, ka bërë të ditur se nuk dëshiron të largohet nga 11 herë Kampionët e Evropës dhe se ka vendosur të luftojë për një vend në formacion.

“Do të luftoj për të fituar vendin tim. Kjo është ëndrra ime, të qëndroj tek Real Madridi, të jem i suksesshëm këtu”, ka thënë James për Marca.

“E di qe klubi ka marrë një ofertë prej 85 milion eurosh për mua, por unë nuk do të largohem”, ka shtuar James për të përditshmen Marca.

Real Madridi ishte afër transferimit të Andre Gomes, i cili në fund u transferua te Barcelona. Marca shkruan se James ishte ai që dështoi transferimin e portugezit në Madrid, pasi kërkoi edhe një mundësi nga Zidane.
Zyrtare: James do të luajë në këtë ekip sezonin e ardhshëm (Foto)

Publikuar: 23.07.2016 | 00:20
Lexuar: 408 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime